BB Capital verkoopt Kidskonnect door aan Five Arrows

Kidskonnect, de Nederlandse leverancier van software voor de kinderopvangbranche, is doorverkocht aan een nieuwe investeerder, Five Arrows Growth Capital. Dat betekent een exit van BB Capital Investmens, de Haagse kapitaalverschaffer die sinds 2018 in het bedrijf zat en de financiering van diverse overnames ondersteunde, en co-investeerder Vortex Capital.
Onder de paraplu van BB Capital en Vortex Capital is de omzet van Kidskonnect gegroeid van drie miljoen euro in 2018 naar twintig miljoen in 2021. Er werken ruim 150 man bij de softwaregroep.
BB Capital nam in 2018 een meerderheidsbelang in kinderopvangsoftwareleverancier Flexkids en kocht een jaar later de branchegenoten Konnect, HHBrainware en Techsoft. Onder de vlag van de Kidskonnect Groep kwamen daar in 2020 Kidsvision en in 2021 DoenKids, Portabase, Social Schools en Rosa bij, eveneens Nederlandse softwarebedrijven in de kinderopvangbranche. In 2019 trad Vortex Capital toe als mede-investeerder.